news nowości

 
about o nas  
gallery galeria  
guestbook księga  
contact kontakt  
archives archiwum  
multimedia multi  
links linki  
rezerwacja biletów  
   
» zarejestruj się
» zapomniałem hasła
 
    Liczba odwiedzin:
1081780
 
 
 

Jesteś : RuRa » Archiwum » ELEKTRONISCHE NACHT 1.1, 2009-01-16

ELEKTRONISCHE NACHT 1.1 / 2009-01-16

AUDIO CTRL
/ Monosound / Mannheim DE /
www.audio-ctrl.com

CLIKZ
/ Monomatic / Tychy /
www.myspace.com/djclikz
/>
PHILIPP KOSEL
/ Rura res / Częstochowa /
www.myspace.com/philippkosel
/>
I-REC
/ Kłodzko /
www.myspace.com/djirek

Pierwsza impreza z cyklu Electronische nacht, której gościem specjalnym z Niemiec jest Audio Ctrl! Energiczna dawka wysyconych elektroniką brzmień gwarantowana w live-setach, które zaprezentują nam tej nocy goście.


Audio Ctrl BIO

Jego początki związane z muzyką elektroniczną określa się na koniec lat 90tych, kiedy to po raz pierwszy zetknął się z niesamowitymi brzmieniami afx oraz, mouse on mars. W niedługim czasie, zwykłe zainteresowanie elektroniką przerodziło się w prawdziwą fascynacje, oraz pasję, której oddaje sie po dzień dzisiejszy. Pierwsze kroki za konsolą stawiał na początku 2005 roku. Odkrył wtedy w sobie ogromny potencjał, który zmobilizował jego osobę do nawiązania głębszego porozumienia z deckami. Przez cały ten czas, jego upodobania muzyczne ewoluowały w kierunku coraz ciekawszych, oraz fascynujących brzmień, a styl grania przechodzil wiele metamorfoz. Zawsze jednak stawiał na pierwszym miejscu oryginalność, zarówno tego, co gra, jak i tego, czego słucha. Obecnie, muzyka, która wypełnia jego życie to przede wszystkim dźwięki micro-techno, minimal, tech-house oraz detroit. Aktualnie wykorzystuje na scenie wiele urządzeń, które pozwalają dać maksymalny upust jego kreatywności. Sety które prezentuje na scenie są nasycone efektami, oraz budowane z niespotykaną starannością, dzięki czemu potrafią porwać niejednego i utkwić w pamięci na dłuższą chwilę.

Clickz BIO

Clikz - Przez jakiś czas granie z dwóch płyt w pełni go satysfakcjonowało, jednak po kilku latach obcowania z gramofonami zaczęło mu w tym czegoś brakować i zwyczajnie sie znudziło. Po pewnym czasie zaczął interesować się grą na żywo.
Duża ilość imprez na których przyglądał się artystom i ich live setom oraz live actom zaowocowaly tym, że postanowił dołączyć do grona live performerów. Dzięki godzinach spędzonych na poznaniu tematu oraz znajomemu który go zmotywował od niedawna prezentuje swoje live sety wykorzystując setup który daje mu większe możliwosci oraz czynią jego występy jedynymi w swoim rodzaju. W jego setach dominują głownie dzwięki minimalu, lecz można roznież usłyszec brzmienia deepu oraz electroniki.

Start: 21:00

Wstęp: 5 zł

Rura plakat

Komentarze:
Aby dodać komentarz zaloguj się

news

» 2012-02-09
Koncert legendarnego zespolu Turbo.

» 2012-02-10
Boom Da Bass: Tom Encore & Blackleg

» 2012-02-11
I Lick Hip Hop: DJ Twister & DJ Gram

» 2012-02-17
Koncert Fisz Emade-Zwierzę bez nogi

» 2012-02-24
Koncert IRA 25-lecie Zespolu

» 2012-03-02
Koncert Łona i Webber

» 2012-03-10
Miloopa

» 2012-03-16
HIP HOP KONCERT TEN TYP MES

» 2012-03-30
Koncert Donguralesko - Zaklinacz Deszczu

galeria

oglądnij galerię »

 
             
             
             
Copyright © 2007 ruraclub.com | designed by webMethods.pl
Kod: Hondowicz Piotr | hondek (at) ruraclub (dot) com

Poprawny CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional

Katalog stron internetowych